O nas

Firma Schell Industries powstała w 1946 roku. Od tego czasu zajmujemy się rozwijaniem i produkcją szerokiej gamy zintegrowanych rozwiązań dla optymalnej pielęgnacji chorych i potrzebujących. Wnieśliśmy znaczący wkład w poprawę warunków opieki w szpitalach, instytucjach dla osób starszych, instytutach i klinikach, oferujących wysoką jakość opieki medycznej.

We współpracy z naszymi siostrzanymi firmami i partnerami oferujemy Państwu szeroką gamę produktów i usług. Wspólnie z naszymi firmami siostrzanymi posiadamy ponad 200 letnie doświadczenie. Od ponad 20 lat jesteśmy wiodącą firmą na rynkach Beneluksu w dziedzinie opieki zdrowotnej.

Misją Schell Industries jest projektowanie, rozwój, produkcja, sprzedaż i dostarczanie łóżek i mebli medycznych spełniających indywidualne potrzeby instytucji służby zdrowia oraz świadczenie usług napraw i konserwacji tychże produktów.

Jako lider rynku specjalistycznych mebli opieki zdrowotnej czujemy się zobligowani do rozwijania wizji oraz tworzenia innowacyjnych i niezawodnych produktów. Nasi pracownicy mają stale na uwadze, że emocje i uczucia są ważnym elementem segmentu, w którym działamy. Orientacja na Klienta, zaangażowanie, niezawodność i szybkość dostawy są dla nas elementem kluczowym.

Schell Industries Polska Sp. z o.o powstała w 2000 roku jako część grupy Schell Industries. Siedzibą spółki jest miejscowość Rzepin w województwie lubuskim. Firma funkcjonuje przede wszystkim jako zakład produkcyjny oraz przedstawicielstwo handlowe na terenie Polski.